Filtruoti pagal

LAISVALAIKIS, SPORTAS, PREKĖS VAIKAMS
LAISVALAIKIS, SPORTAS, PREKĖS VAIKAMS

LAISVALAIKIS, SPORTAS, PREKĖS VAIKAMS

LAISVALAIKIS, SPORTAS, PREKĖS VAIKAMS

Rasta 75 prekės(-ių).

Rodoma 1-52 iš 75 prekės(-ių)
Aktyvūs filtrai

Kodas: MŽ1002

Žaidimų trasa 37 detalių ZIPER SPEED PIPES

Komplektacija:  12 tiesių vamzdžių; 4 tiesūs vamzdžiai; 8 pusapvaliai vamzdžiai; Įkrovimo laidas; Automobilis. Matmenys: Trasos ilgis yra apie 350 cm. Automobilio matmenys: maždaug 8 cm x 4 cm. Rutulio skersmuo: maždaug 3 cm. Nuotolinio valdymo pulto matmenys maždaug 11 cm x 5 cm. Pakuotės matmenys: plotis maždaug 40 cm. aukštis apie 36,5 cm.

Kaina 26,25 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1004

Paspirtukas su stūmimo rankena SCOOTER 5in1

Saugumo informacija:Maksimali apkrova - 35 kg. Šie paspirtukai puikiai tiks vaikučių pasivažinėjimams namuose. Galėsite nesibaiminti, kad Jūsų laminatas ar gringys susibraižys, nes paspirtukų ratukai silikoniniai ir sukuriantys minkštą važiavimą. Svarbu: sėdynė nuimama, stūmimo rankena taip pat, todėl paspirtukas gali būti su sėdyne ir stūmimu, tik su...

Kaina 32,35 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1009

Manevringas, spalvingas paspirtukas SCOOTER 3IN1

Scooter 3 in 1 - tai patobulintas tokio tipo paspirtukas su manevringais, šviečiančiais ratukais bei reguliuojama rankenėle ir PAMINKŠTINTA SĖDYNE. Jauniausias vaikas stabiliai jausis ant šio triračio paspirtuko, nes jis turi fiksuojamą tvirtą PAMINKŠTINTĄ sėdynę.

Kaina 25,63 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1010

Kamuoliukų rinkinys 200vnt.

Rinkinį sudaro 200 skirtingų spalvų kamuoliukų; idealiai tinka kaip užpildas žaidimų baseinui arba maniežui; kamuoliukai pripildyti oro; kamuoliukai yra minkšti, todėl vaikai žaisdami nesusižeis; vieno kamuoliuko skersmuo – 5.5 cm; medžiaga: PVC. 

Kaina 15,08 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1011

Minkštas kilimėlis-dėlionė 29x29cm. 36vnt.

Iš šių detalių galima kurti įvairiausias figūras: padaryti kubą, stačiakampį, pastatyti sienelę. Žaisdamas su detalėmis, vaikas lavins kūrybiškumą, vaizduotę, raidelių ir skaičiukų. Dėlionės visos detalės yra minkštos, todėl vaikui nebus nė menkiausios tikimybės susižeisti.  paviršius: 3,5 m2; elementu skaičius: 36; amžius: 3+; svoris: 1,5 kg....

Kaina 18,30 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1012

Ergonomiškas gultas-kėdutė

Šio gultuko dėka, vaikutis be tėvelių pagalbos gali bendrauti ir pramogauti būdamas ne horizontalioje, o pusiau sėdimoje padėtyje. Ranka pajudinus arba vaikeliui pasispardžius gultukas pradeda sūpuotis, teikdamas daug džiaugsmo mažyliui. Tėvelių rankos tuo metu lieka laisvos ir jie gali veikti kažką kita.

Kaina 25,00 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1014

Šviestuvas STAR MASTER

Galesite pasirinkti ir skirtingas 6viesos spalvas. Be to, galėsite gėrėtis skirtingais žvaigždynais pagal mėnėsius ir nuostabia spalvų derme. Gražiausią vaizdą užtikrina ne pernelyg erdvus (geriausia - mažas) kambarys. Techniniai duomenys: Baterijos 3 x AA (į rinkinį neįeina) Dydis: 11 x 11 x 11,6 cm Spalva: juoda.

Kaina 4,25 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1016

Sintezatorius-pianinas su mikrofonu AG278

Šis net 54 klavišų sintezatorius su mikrofonu – įdomus žaislas ir nuostabi lavinamoji priemonė. Ugdykite savo muzikanto įgūdžius: gera pradžia – puiki vaiko patirtis. Vargiai sutiktume vaiką, kuris nemėgtų žaisti su muzikos instrumentais: nudžiuginkite savo būsimąjį muzikantą nuostabia kalėdine dovana Ir žaidimas, ir lavinimas – dviguba nauda, šis...

Kaina 30,68 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1018

Žaislinis grandininis pjūklas B17

Pjūklas urzgia visai kaip tikras; skleidžia tikroviškus garsus; patiks kiekvienam berniukui; matmenys — 40 x 10 x 20 cm; maitinimas — 3 x AA baterijos (į komplektą neįeina); rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų.

Kaina 10,40 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1019

Medinis rinkinys skaičiavimui MJ3857

Kartu su savo vaiku galėsite padėti jam skaičiuoti su pagaliukais. Vaikas greitai perpras sudėties ir atimties procesus. Su kaladėlėmis ant kurių surašyti skaičiai vaikas galės mokytis sudėlioti skaičius iš eilės. Taip pat galės išmokti atpažinti sudėties, atimties, daugybos bei dalybos ženklus.

Kaina 3,81 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1020

Žaidimas "žvejyba"

Žvejybos žaidimas yra puikus vaiko asmenybės tobulinimo, lavinimo bei laisvalaikio praleidimo žaislas. Vaikas mokysis lavinti savo kantrybės jausmą ir užsispyrimą sugaudyti visas žuvytes, taip pat lavins koordinaciją, nes žuvyčių gaudymas su maža meškere bus tikras išbandymas.

Kaina 9,10 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1022

Žaislinė mašinėlė

Šviečianti ir akrobatinius triukus atliekanti žaislinė mašinėlė su nuotolinio valdymo pulteliu - tai žaislas, kuris sudomins net visko mačiusį suaugusįjį, o ką jau kalbėti apie vaikus!

Kaina 9,98 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1023

Vandens piešimo kilimėlis

Nudžiuginkite savo mažylį originalia dovana — piešdami ir žaisdami su vandeniu Jūsų vaikučiai stengsis išgauti spalvotus stebuklus, bus laimingi ir augs kūrybingi, o Jūsų namai išliks švarūs — nereikės jaudintis dėl dažų dėmių ant grindų, kilimo, sienų ar baldų!

Kaina 5,70 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1025

Didelės komplektacijos žaidimų virtuvė B22D3

Tai svajonė vaikams, sujungianti virtuvę su greitu maistu, dėl šios funkcijos vaikai gali žaisti "kavinę".Yra mikrobangų krosnelė, skalbimo mašina, džiovintuvas, kriauklė, pjovimo lenta su dviem degikliais kurios garsai imituoja virimą, verdantį vandenį virdulyje.Greito maisto dalyje yra mini šaldytuvas, kasos aparatas su pinigais ir skaitytuvas, kuris...

Kaina 59,00 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1027

Didelė dvipusė magnetinė lenta piešimui ir žaidimams su priedais ZA300

Turbūt nebūna vaikų, kurie nemėgtų piešti. O nežabotą savo kūrybinę fantaziją išlieti jie dažnai labai mėgsta rankų judesių ir minčių laisvės neribojančioje „drobėje" – ant sienų. Nevaržykite mažųjų kūrybos ir iniciatyvos – verčiau skirkite vaikams tam tikrą erdvę jų saviraiškai puoselėti. Juk tai šiuolaikiškas sprendimas, leisiantis be jokių ribų ir...

Kaina 19,00 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1030

Futbolo vartai vaikams B19A

Pastatykite futbolo aikštelę savo namuose ir smagiai pažaiskite su visa šeima. Visiems tėveliams, norintiems paįvairinti savo vaikučių laisvalaikį smagiais žaidimais, siūlome įsigyti vaikiškus futbolo vartus. 

Kaina 22,50 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1033

Lenktynių trasa 208 detalių TWISTER TUBES

Susipažinkite su TWISTER TUBES žaisline trasa, kuri netruks užkariauti jūsų vaikų simpatijas. Kuo ypatinga ši trasa? Įprastos ant grindų nutiestos žaislinės trasos jau praeitis. TWISTER TUBES sudaro ryškiaspalvės dalys, kurias jungiant galima kurti gravitacijos dėsnius paneigiančias trasas. Sujungę norimos formos trasą, įleiskite į jos vidų automobilį ir...

Kaina 27,00 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1034

MAGIC TRACK lenktynių modeliukas su nuotoliniu valdymo pulteliu

Ar Jūs pasiruošę lenktynėms? Jeigu jau turite MAGIC TRACKS lenktynių trasą, tai tikrai turėtumėte ją papildyti dar vienu automobiliu. Juk daug smagiau, jeigu trasoje yra bent keli lenktyniniai automobiliai! Jie abu gali važiuoti ta pačia trasa arba kiekvienam galite sukurti po atskirą. Automobilis yra su šviesos diodų lemputėmis, kurios apšviečia trasą...

Kaina 15,00 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1039

Konstruktorius B8

Konstruktorių sudaro 32 detalės: iš jų sukonstruojami net 6 skirtingi saulės energija varomi žaislai – judantys mini robotai: vėjo malūnėlis, 2 tipų lėktuvėliai, laivelis, automobiliukas, gyvūnėlis. 

Kaina 7,38 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1040

Saulės energijos konstruktorius B8D

Tai puikus robotų rinkinys, skirtas lavinti vaiko kūrybiškumą, mąstymą bei vaizduotę. Šis saule valdomas robotas yra transformuojamas į 14 skirtingų robotų modelių, kurie gali atlikti daugybę įvairių judesių. Šį robotą-konstruktorių nesunkiai galima sukonstruoti kaip mašiną, šuniuką, kuris vizgina uodegą , kaip krabą, ir kt. Vaikų džiaugsmui rinkinyje yra...

Kaina 13,71 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.

Kodas: MŽ1046

Vaikiškas pianinas triušis B16B1

Interaktyvius žaislas - pianinas Triušis. Kai paspausite atitinkamą gyvūną, priklausomai nuo režimo, bus grojamas gyvūno pavadinimas, atkartojamas gyvūno skleidžiamas garsas ar linksma melodija. Pianinas taip pat turi tradicines natas: "Do", "Re", "Mi", "Fa", "So, La, Si", su kuriomis galite žaisti ar išmokti natų pavadinimus. 

Kaina 6,75 EUR
Daugiau
Yra, pristatymas per 2-3 d.d.